Salmonview Media Group- Norsk Fiskeoppdrett AS

Norge

Norsk Fiskeoppdrett
www.kyst.no
Tlf: +47 55 54 13 00
Faks: +47 55 54 13 01

redaksjon@kyst.no
annonse@kyst.no
abonnement@kyst.no

Adresse:
Postboks 4084 Sandviken
5835 Bergen, Norge

Chile

Salmonexpert
www.salmonexpert.cl
Tlf: +56 65 2349 324

contacto@salmonexpert.cl

Adresse:
Serrano 220
Puerto Montt, Chile

UK 

Fishfarmingexpert
www.fisfarmingexpert.com

editor@fishfarmingexpert.com

Adresse:
Studio F41, The Drill Hall, Dalmeny Street
Edinburgh, Scotland

Daglig leder og ansvarlig redaktør alle medier

Gustav-Erik Blaalid
+47 916 39 142
gustav@kyst.no

Redaktør Magasin
Erich Guerrero
+56 9 5689 5259
erich@kyst.no
Redaktør Magasin og Web
Gareth Moore
+44 (0) 779 275 3117
gareth.moore@fishfarmingexpert.com
Redaktør Magasin
Pål Mugaas Jensen
+47 982 83 345
palmj@kyst.no
Web Redaktør
Daniella Balin
+56 9 6587 5581
daniella@salmonexpert.cl
Web Redaktør
Linn-Therese Skår Hosteland
+47 406 17 342
linn@kyst.no
 Journalist
Therese Soltveit
+47 976 25 908
therese@kyst.no
Salgssjef
Laila Indrebø
+47 901 11 558
laila@kyst.no
 Key Account Manager
Inger Jo Tellefsen
+47 452 08 234
ingerjo@kyst.no
Key Account Manager
Jorge Piazza
+47 915 40 693
jorge@kyst.no
Key Account Manager
Heidi Angell Jakobsen
+47 909 23 526
heidi@kyst.no
Abonnement og bøker
Tor Erik Grønås
+47 97769669
torerik@kyst.no

Navn *

Etternavn *

E-post *

Telefon

Firma *

Posisjon

Legg din melding her

X